Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W dniu 15 października 2020r odbył się w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych turniej o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 7 uczniów i wszyscy w komplecie stawili się ochoczo, by podjąć jakże trudną rywalizację.
 
Turniej rozgrywany był systemem „Double Elimination", w skrócie mówiąc druga przegrana eliminowała uczestnika z turnieju.
 
Po bardzo wyczerpującej walce i rozegraniu 14 pojedynków wyłoniła się ostateczna klasyfikacja. I tak Mistrzem Szkoły na rok 2020/2021 został Szymon Kruszyński(234bs1). Drugie miejsce zajął Błażej Franczyk z klasy 401t, a trzecie Władysław Borysow z klasy 336bs1.
Nie tylko zwycięzcom ale wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
 
Turniej zorganizował i przeprowadził Marcin Zarzycki, a wspaniałe nagrody ufundował Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.