Regulamin ubiegania się o stypendium w ramach programu Zawodowcy w Gorzowie 2.0 - TUTAJ

Nauczyciele 2018/2019

 

 
Antczak Jerzy - wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
Basińska Izabela - wychowawca internatu
Basiński Wojciech - przedmioty budowlane
Bogdan Bartosz - bibliotekarz
Bosiacka Dorota - język niemiecki
Busiel Roman - przedmioty samochodowe
Cichocka-Opszalska Magdalena - chemia
Demków Tadeusz - przedmioty budowlane
Dunin Jerzy - przedmioty samochodowe
Fałdyna Zbigniew - historia
Frejnik Jerzy - religia
Gajak Bogusław - przedmioty samochodowe
Gasza Ireneusz - kierownik internatu, religia
Giejsztor Marzena - kierownik warsztatów szkolnych, przedmioty budowlane
Gołąbek Leszek - przedmioty samochodowe
Grochała Bartłomiej - przedmioty samochodowe
Horbatowski Marcin - wychowawca internatu
Hruszowiec Agnieszka - wychowawca internatu
Hrybacz Andrzej - przedmioty samochodowe
Jakubik Małgorzata - pedagog szkolny
Janiszewska Izabela - wychowawca internatu
Janiszewski Tomasz - zastępca dyrektora ds. wychowawczych, wychowanie fizyczne
Jas Beata - psycholog
Jurasz Renata - przedmioty budowlane
Kamińska Anna - przedmioty budowlane
Kaniewska Anna - język polski
Kardasz-Wang Ewa - informatyka
Kędziora Iwona - kierownik szkolenia praktycznego, podstawy przedsiębiorczości
Kędziorska Agnieszka - biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Kiełb Artur - przedmioty samochodowe
Klucznik Marian - przedmioty samochodowe
Kłosiński Marek - przedmioty budowlane
Konieczny Krzysztof - matematyka, fizyka
Kotowicz Jolanta - język angielski
Kowalicka Sylwia - język angielski
Kropa Henryk - wychowanie fizyczne
Kulesza Agnieszka - wychowawca internatu
Lachowicz Izabela - wychowawca internatu, wiedza o kulturze
Listowski Zygmunt - przedmioty samochodowe
Łukasik Stanisław - przedmioty samochodowe
Mila Tomasz - matematyka, informatyka
Miłoszewski Marian - przedmioty samochodowe
Najdora Tadeusz - dyrektor szkoły, przedmioty samochodowe
Ozimek Jarosław - przedmioty samochodowe
Popiak Marcin - przedmioty samochodowe
Popielnicka Elżbieta - zastępca dyrektora ds. dydaktycznych, przedmioty samochodowe, fizyka
Pyć-Czarniawska Anna - wychowanie fizyczne
Rada Marek - przedmioty samochodowe
Radej Elżbieta - matematyka
Rosińska-Kusz Joanna - język polski
Rutkowska Anna - język angielski
Rytwiński Zenon - przedmioty budowlane
Siwek Arkadiusz - wychowawca internatu
Smikhovskyy Mykola - język angielski
Stano Małgorzata - przedmioty budowlane
Szymkowiak Bogdan - przedmioty samochodowe
Waszak Edyta - przedmioty budowlane, wychowawca internatu
Wieczorek Irmina - pedagog szkolny, język polski
Wolińska Iwona - bibliotekarz
Wolny Stanisław - przedmioty samochodowe
Zarzycki Marcin - wychowanie fizyczne
Zdanewicz Elżbieta - język niemiecki
Ziemecki Zbigniew - przedmioty budowlane
 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.