Życzenia (i prezenty!) z okazji Dnia Chłopaka

Najserdeczniejsze życzenia, naszym wspaniałym mężczyznom, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń życzą przedstawicielki żeńskiej społeczności Samorządu Uczniowskiego ZSBiS.
 
Dodatkowo piękne i elegancko ubrane dziewczyny z klasy 201t - Wiktoria oraz Olga rozdawały cukierki męskiej części (choć nie tylko) naszej szkolnej społeczności. Swoje „tourne" rozpoczęły od Panów Dyrektorów, a następnie udały się z poczęstunkiem do poszczególnych klas. Oczywiście nie zabrakło życzeń. Trzeba przyznać, że przedstawicielki żeńskiej części szkoły cieszyły się sporym powodzeniem wśród panów.
 
Mamy nadzieję, że udało się nam osłodzić ten wyjątkowy dla Chłopaków, hm... Panów dzień.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.