Finał akcji „Góra grosza”!

Właśnie zakończyła się w naszej szkole ogólnopolska akcja „Góra grosza", której celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, a także na tworzenie rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Tegoroczna zbiórka „grosików" przyniosła 143,69 gr. Komisja w składzie: Tomasz Janiszewski, Anna Kaniewska, Jakub Adamiszyn, Rafał Krawczyk, Jakub Krecak, Arkadiusz Salej oraz Klaudiusz Wróblewski przeliczyła zebrane pieniądze, a następnie czuwała nad prawidłowym przebiegiem procedury pakowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji za okazaną pomoc, za empatię oraz zaangażowanie.
 
 
Samorząd Uczniowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.