Szkolenie firmy Atlas „Wykańczanie wnętrz”

W dniu 30.11.2017 w warsztatach szkolnych Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych odbyło się kolejne szkolenia firmy Atlas. Tym razem temat szkolenia dotyczył wykańczania wnętrz. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas 134 oraz 334.

Na początku uczestnicy zapoznali się z szeroką gamą materiałów oferowaną przez firmę Atlas mających zastosowanie podczas prac wykończeniowych w budownictwie oraz z nową technologią montażu płyt gipsowo-kartonowych za pomocą nowej technologii M-System.

Kolejnym etapem prowadzonego szkolenia były ćwiczenia praktyczne, podczas których uczniowie poprzez pracę w grupach mieli za zadanie wykazać się zdolnościami manualnymi, kreatywnością, pomysłowością. Tworzyli ciekawe struktury tynków ozdobnych. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni.

Szkolenia prowadził doradca techniczny firmy Atlas Pan Dariusz Rychliński.

Opracował: Zenon Rytwiński.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.