Szkolenie firmy ROCKWOOL

rockwool - logo filesW dzisiejszych czasach dużo uwagi poświęcamy zagadnieniu termoizolacyjności budynków. W związku z tym zorganizowano w dniu 19 października 2016 r. na Warsztatach Budowlanych dla klasy 201t i 234zsz szkolenie firmy ROCKWOOL.
Wełna mineralna to obecnie najpopularniejszy środek do izolacji termicznej. Swoją popularność zawdzięcza bardzo dobrym właściwościom termoizolacyjnym i akustycznym. Powstaje na bazie włókien skalnych. Produkuje się ją w postaci mat, płyt i filców. W trakcie pokazu młodzież zapoznała się z uniwersalnym zastosowaniem wełny mineralnej, którą można stosować do izolacji wszystkich elementów budynku, tj. elewacji, poddaszy, podłóg, stropodachów, ścian działowych itp. Wiedza teoretyczna poparta była również pokazem praktycznym systemu dociepleń firmy ROCKWOOL z płyt z wełny mineralnej.
Praktykanci zapoznali się ze sposobem montażu płyt, kołkowania, zasadami zakładania siatki zbrojącej i wykonaniem tynku elewacyjnego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.