Szkolenie w ramach realizacji działań projektowych "Gorzowska Edukacja na Rzecz Rynku Pracy"

W ramach realizacji działań projektowych "Gorzowska Edukacja na Rzecz Rynku Pracy" 7 grudnia 2012r. w sali multimedialnej warsztatów szkolnych, odbyło się szkolenie dla 60 uczniów klas samochodowych z zakresu diagnostyki samochodowej. Szkolenie poprowadził pan Ryszard Kędzia - szef poznańskiej firmy szkoleniowej, szkolącej profesjonalnych pracowników warsztatów samochodowych.
 
Urozmaiceniem formy szkolenia był panel demonstracyjny, prezentujący działające urządzenia elektryczne i elektroniczne systemów sterowania pracą silnika w samochodzie. Mierzyliśmy również oscyloskopem parametry pracy urządzeń. Nie udało się zrealizować wszystkich tematów i udzielić wyczerpujących odpowiedzi na postawione pytania, gdyż zabrakło czasu - stwierdził na koniec spotkania p. R. Kędzia. Dlatego zapraszamy do naszej szkoły w przyszłości.
 
hyhrh
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.