Spotkanie promujące konkurs "Car Young Mechanic"

intercars nowe logoPromocja konkursu "Car young mechanic" organizowanego przez Inter Cars, z którą szkoła współpracuje w ramach projektu "Młode Kadry". Udział w spotkaniu wzięły klasy samochodowe: 103t, 203t, 303t, 135zsz.
Założeniem konkursu są eliminacje w wirtualnym świecie warsztatu samochodowego. Uczestnicy mają wykazać się wiedzą i umiejętnościami, ale także tempem pracy. Pokaż, co potrafisz i zrób to w możliwie najkrótszym czasie.
Tysiąc najlepszych osób przejdzie do półfinału. I tym razem będą rywalizować w wirtualnym warsztacie. Tu liczy się przede wszystkim szybkość. Finał zmagań odbędzie się w świecie realnym. Weźmie w nim udział zaledwie 10 najszybszych osób.
Miło nam zakomunikować, że projekt promował pan Rafał Polewski, pracownik firmy Inter Cars, a prywatnie tata ucznia klasy 103t, Jakuba Polewskiego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.