Szkolenie NTN-SNR - Łożyska w motoryzacji

logo ntn snr16 marca 2016r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach realizacji programu Młode Kadry prowadzone przez firmę NTN-SNR.
 
Zarówno NTN jak i SNR rozpoczęły swoje działalności niemal 100 lat temu. NTN jest firmą o korzeniach japońskich, SNR – francuskich. Od 2007 roku złączyły swoje siły stając się jednym z największych na świecie koncernów produkujących łożyska oraz części do przemysłu, motoryzacji i lotnictwa.
 
25 tysięcy pracowników zatrudnionych w 67 fabrykach i 4 centrach badawczo-rozwojowych na czterech kontynentach dba o najwyższą jakość produktów. Firma SNR jest silnie związana z motoryzacją, 2/3 produkcji przeznaczona jest dla producentów samochodów na całym świecie. Łożyska tej marki pracują w samolotach Airbus czy pociągach TGV.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.