Zostań bohaterem własnego szczęścia...

W środę 17 października uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w warsztacie motywacyjnym pod hasłem „Zostań bohaterem własnego szczęścia".
 
 
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Celem spotkania było pokazanie, że praca to nie tylko przykry obowiązek. O szczęściu w życiu zawodowym, i nie tylko, mówili zaproszeni ambasadorowie szczęścia, tj. aktorka gorzowskiego teatru, trener Stali Gorzów, wykładowca akademicki, fotograf, kucharz i strażak.
 
Swoją definicję szczęścia przedstawiły też przedszkolaki oraz, w trakcie wideokonferencji, Adam Bałdych – gorzowianin, jeden z najwybitniejszych skrzypków jazzowych na świecie. Spotkanie było dla młodych świetną okazją do refleksji nad własną definicja szczęścia oraz nad tym, jak będzie wyglądała ich własna kariera zawodowa. Życzymy szczęścia!

Udział uczniów w warsztacie zorganizowała p. Irmina Wieczorek – szkolny doradca zawodowy
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.