Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

Dnia 23 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy pn. „Poznaj swoje prawa w pracy".
 
Konkurs organizowany jest w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa".

Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.
 
Do etapu regionalnego dostali się uczniowie klasy 303t, Radosław Szuciak i Maciej Masłowski.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.