Trwa III edycja Gorzowskich Targów Edukacyjnych dla szkół i pracodawców - Zapraszamy!

Celem GORZOWSKICH TARGÓW EDUKACYJNYCH jest promocja szkolnictwa zawodowego w powiązaniu z potrzebami lokalnego rynku pracy, prowadzenie kampanii informacyjnej na temat działalności lokalnych przedsiębiorców, a przede wszystkim wsparcie uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.
 
Targi odbywają się 12-13 marca w Hali Sportowej OSiR w Gorzowie Wlkp. na ul. Słowiańskiej 10.
 
W tym roku Patronatem Honorowym imprezy jest Pani Elżbieta Anna Polak, Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Pani Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty w Gorzowie Wlkp.
 
Podczas wydarzenia uczestnicy mogą nie tylko obejrzeć stanowiska szkół i pracodawców, ale także wziąć udział w grach sprawdzających umiejętności i predyspozycje zawodowe.
 
Nasz punkt cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i klas III gimnazjum, jak i rodziców tychże. Chętni brali udział w próbnym tapetowaniu, tworzyli wymyślne stemple i zdobywali wiedzę na temat naszej "Budowlanki". Pytania dotyczyły kierunków, możliwości uzyskania prawa jazdy, dalszego rozwoju zawodowego oraz możliwości odbywania praktyk.  
 
Młodzi ludzie są bardzo świadomi wagi wyboru dalszej ścieżki życiowej i ich pytania były merytoryczne i ukierunkowane często na ich zainteresowania.
 
Targi Edukacyjne Absolwent są jedną z największych imprez edukacyjnych w Polsce, na które przybywa mnóstwo uczniów, dlatego mamy nadzieję, że wielu z nich wybierze właśnie naszą „Budowlankę"!

ZSBiS reprezentowały uczennice klasy 334zsz i 202t: Katarzyna Olejnik, Agnieszka Pilińska, Dorota Wysocka, Magdalena Człapińska i Paulina Porębska.

 

Galeria zdjęć

 

Za przygotowanie stanowiska i opiekę podczas targów odpowiedzialni są: Irmina Wieczorek, Renata Jurasz oraz Wojciech Basiński

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.