Gala Zawodowców w Gorzowie 2.0 z udziałem Budowlanki!

27 lutego 2019 r. w Filharmonii Gorzowskiej odbyła się Gala Zawodowców w Gorzowie, która podsumowała drugą edycję projektu „Zawodowcy w Gorzowie 2.0".
 
Podczas uroczystości prezentowano nowoczesne technologie, umiejętności zawodowe uczestników projektu, była też okazja do wręczenia nagród. Nasi uczniowie, biorący udział w kursie spawania, odebrali Świadectwa Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza. Certyfikaty otrzymali: Daniel Głuch, Igor Łaniecki, Damian Małecki, Maciej Masłowski, Dawid Nowak, Mateusz Ostapczuk, Dawid Pawlak, Dawid Schledziński, Kacper Sobczak, Jakub Żegalski.
 
Podczas Zawodowego Talent Show uczniowie klasy 403t, Damian Siebielec i Jan Gordziejewski, prezentowali działanie alarmu zintegrowanego z centralnym zamkiem, chroniącego przed niepożądanym włamaniem do samochodu.

Na stanowisku byli także uczniowie klasy 301t, Robert Rumik i Konrad Kuczyński, którzy przed wejściem na widownię wprowadzali gimnazjalistów w świat projektowania obiektów budowlanych w programie AutoCAD.

W trakcie gali wręczono nagrody CO-ACTION AWARD dla najbardziej aktywnych pracodawców w obszarze współpracy ze szkołami. Nagrodę otrzymała firma Auto Kordyl Sławomir Kordyl. W jego imieniu nagrodę odebrała wicedyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych, pani Elżbieta Popielnicka.

Wsparciem technicznym i porządkowym byli uczniowie klasy 203t, tj. Arkadiusz Salej, Patryk Sitarz, Wiesław Śliwiński, Hubert Usarkiewicz i Jakub Ratajczyk, którzy dbali o sprawną pracę szatni.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.