I etap Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych

27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W I etapie wzięło udział 29 uczniów z klas drugich technikum i zasadniczej szkoły zawodowej.

Zakres tematyczny olimpiady obejmował treści z zakresu ubezpieczeń społecznych i składał się z 20 pytań.
 
Olimpiada jest podsumowaniem projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS", który ma na celu pomóc młodzieży zrozumieć tematykę ubezpieczeń społecznych i uświadomić im istotną rolę ubezpieczeń w dorosłym życiu.
 
Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.