Zdobyliśmy nagrodę w konkursie "Bożonarodzeniowe inspiracje"

Konkurs „Bożonarodzeniowe Inspiracje" to rokroczna inicjatywa Zespołu Szkół Ogrodniczych, w której w ty roku wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły: Klaudia Hałuszczak, Patrycja Szczepankiewicz. Dominika Ziętek oraz dwoje nauczycieli: Agnieszka Kulesza oraz Izabela Lachowicz.

Czytaj więcej...

Świąteczna paczka dla schroniaczka

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady naszego internatu zorganizowali zbiórkę funduszy na za kup karmy oraz zabawek dla wirtualnie adoptowanego psa Bulka, który jest mieszkańcem gorzowskiego schroniska „Azorki". Działanie miało na celu udział w akcji pod hasłem „Świąteczna paczka dla schroniaczka".

Czytaj więcej...

Nocne czytanie w internacie

W ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej „PoczytajMy", którego jesteśmy uczestnikami, internacki klubik czytelniczy wziął na tapet powieść autorstwa Remigiusza Mroza „Wybaczam ci".

Czytaj więcej...

Mikołajki w Internacie

Kto nie lubi dostawać prezentów? Wszyscy lubią, a wychowankowie naszego internatu na pewno. W tym roku Mikołaj również o nich nie zapomniał.

Czytaj więcej...

"Świat z dwóch tysięcy kawałków"

Wpływ pandemii na psychikę młodzieży może przybierać bardzo różne formy, począwszy od utrzymującego się przez dłuższy czas gorszego samopoczucia, poprzez mniejsze lub większe problemy w relacjach z innymi lub nauką, aż po wystąpienie (lub nasilenie) objawów lęku uogólnionego, depresji czy też innego rodzaju zaburzeń psychicznych.

Czytaj więcej...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.