1-percentPrzekaż 1% podatku na organizację pożytku publicznego: 
Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
KRS: 0000  105 271
W deklaracji podatkowej PIT INFROMACJE UZUPEŁNIAJĄCĄ wskazać:
Zespół Szkół Budowlnych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 


Pamiętamy – wizyta wychowanków internatu na gorzowskim Cmentarzu Komunalnym

„Dla tych Którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze kołysze wiatr..." (Danuta Gellner)
 
Dzień Wszystkich Świętych jest wyjątkowym dniem zadumy oraz wspominania naszych bliskich zmarłych. Każdego roku odbywamy wędrówki na miejsce wiecznego spoczynku. Składamy kwiaty, zapalmy znicze, a myśli nasze kierujemy ku niebu, aby pomodlić się za nich. Patrząc na nagrobne tabliczki, czytamy nazwiska naszych zmarłych, odnajdujemy tutaj ludzi nam bardzo bliskich, znajomych oraz ludzi całkiem nam obcych, którzy, zwyczajnie i bez rozgłosu przeszli przez życie ziemskie.

Dnia 30 października grupa wychowanków naszego internatu udała się na Cmentarz Komunalny przy ul. Żwirowej celem uczczenia pamięci byłych pracowników naszej placówki. W ciszy i zadumie zapaliliśmy znicze oddając się przy tym chwili refleksji nad sensem ludzkiego losu.
 
Pamiętajmy, że nie jest to tylko dzień rozpaczy i smutki, bo przecież wierzymy, że nasi najbliżsi są w innym, lepszym świecie. Ze nie odeszli zupełnie. Są w nas, naszej pamięci, sercach i wspomnieniach.
 
Izabela Janiszewska
Agnieszka Kulesza

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.