Internat wspiera świetlicę „Pod Teczą"

Przełom listopada i grudnia to w naszym internacie czas intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Nasi wychowankowie chętnie i aktywnie uczestniczą w oferowanych zajęciach plastycznych, podczas których tworzą przepiękne ozdoby świąteczne.
 

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć jedną z gorzowskich świetlic dla dzieci i młodzieży - „Pod Tęczą" znajdującą się przy ulicy Mieszka I i pomóc im w przygotowaniach do organizowanego przez nich corocznego kiermaszu bożonarodzeniowego.

Młodzież internacka chętnie wykonała oryginalne i bogato zdobione kartki techniką scrapbookingu oraz stroiki z szyszek. Wykonane prace zostały przekazane Pani Monice, kierownik świetlicy.

W najbliższym czasie przy Parafii Rzymsko – Katolickiej pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wlkp. odbędzie się kiermasz świątecznych prac wykonanych przez podopiecznych placówki.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na atrakcje dla dzieci świetlicowych podczas zbliżających się ferii zimowych. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem z naszej strony pomożemy im w spełnieniu ich marzeń.
 
 
Organizator akcji: p. Izabela Janiszewska
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.