Bożonarodzeniowe inspiracje po raz VI

Zespól Szkół Ogrodniczych po raz szósty zaprosił nas do wzięcia udziału w konkursie „Bożonarodzeniowe inspiracje". Wychowawcy internatu zachęcili sporą grupę uczniów do tworzenia oryginalnych dekoracji świątecznych, jak również będąc dla nich inspiracją, sami wykonali konkursowe prace.
 
Twórczość plastyczna będąc jedna z bardziej dostępnych form aktywności uświadamia uczniom ich potencjał twórczy, prowadzi do wzrostu spontaniczności i lepszej ekspresji samego siebie. Pomaga też w budowaniu pozytywnego poczucia własnej wartości, które koreluje z umiejętnością radzenia sobie w sytuacjach trudnych, redukuje lęk i niepokój, pozwala podejmować trudne i ambitne zadania. 
 
W tym roku na podium stanął Jan Kołaciński- II miejsce w kategorii młodzież gimnazjalna i szkół średnich, który wykonał pracę pod opieką wychowawcy: Agnieszki Kuleszy. 
 
W kategorii osób dorosłych trzy pierwsze nagrody zdobyli nauczyciele naszej szkoły: Agnieszka Kulesza: I miejsce, Izabela Janiszewska: II miejsce oraz Edyta Waszak miejsce III.
 
 
Autorka notki: Agnieszka Kulesza

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.