Konkurs „Jeden z Dziesięciu” po raz drugi w internacie

Drugiego stycznia, w naszym internacie, odbył się, po raz kolejny, konkurs wzorowany na telewizyjnym programie „Jeden z Dziesięciu".
 
 
Nasza formuła jest uproszczona, w odniesieniu do oryginału i ma, przede wszystkim, charakter edukacyjny.
 
Śmiem twierdzić, jako organizator i twórca pytań, zaczerpniętych z internetowej skarbnicy wiedzy, że internacka interpretacja teleturnieju jest nawet bogatsza w treść. W naszej zabawie udział brało trzynastu uczestników, którzy walczyli ze sobą, aż do finalnego zwycięstwa jednego z nich, przez pełne 70 minut.
 
Zwycięzcą okazał się Przemek Kruszyna. Było to kolejne zwycięstwo mieszkańca pokoju nr 49. Pierwszy zwycięzca, niespełna miesiąc temu, również zamieszkuje ten lokal.
 
Wychodzi na to, że mamy tam „gniazdo" intelektualistów. Potwierdza to fakt dostania się po raz drugi, do ścisłego trzyosobowego finału, trójki mieszkańców właśnie tego pokoju. Następna tura zmagań "Jednego z ..." będzie miała miejsce w przyszłą środę, czyli dziewiątego stycznia.
 
Wierzę też, że nasze internackie działanie z mocnym akcentem edukacyjno-wychowawczym, będzie kontynuowane systematycznie do końca roku szkolnego przy nieustającej, ponadprogramowej, frekwencji naszych mieszkańców. Co, jak na razie, ma miejsce.
 
 
Organizator i "producent" pytań konkursowych: Arkadiusz Siwek
Współorganizatorka: Agnieszka Kulesza
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.