Prima Aprilisowe wydanie „1 z 16” w internacie

Pierwszego kwietnia szesnastu wychowanków naszego internatu, rozegrało kolejną turę turnieju wzorowanego na „1 z 10".
 
Główną myślą wychowawczą, która przyświecała graczom podczas zabawy, była kultura słowa w warunkach podwyższonych emocji związanych z rywalizacją. Trzeba przyznać, że emocji nie zabrakło a rywalizacja była bezpardonowa. Szczególnie, że nagrodą główną był gadżet sponsorowany przez Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
 
Jednak, pomimo wysokiego napięcia panującego od pierwszego pytania, do ostatniego finałowego włącznie, wysoki poziom kultury słowa został zachowany, co świadczyć może o szacunku jakim, biorący udział w zawodach nasi wychowankowie, siebie darzyli.
 
Koniecznym jest również zaznaczenie, iż zwycięzcą tej edukacyjno-wychowawczej potyczki, w formie sportowo-zabawowej, został Przemysław, tegoroczny maturzysta. W tym miejscu chcielibyśmy, jako wychowawcy internatu, życzyć Przemkowi podobnego sukcesu w zmaganiach maturalnych. I aby ten, miejmy nadzieję przyszły sukces, przełożył się na otrzymanie, przez naszego zwycięzcę, indeksu renomowanej uczelni.
 
 
Organizator akcji: Arkadiusz Siwek
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.