Uroczyste Pożegnanie Absolwentów w internacie

Pożegnanie absolwentów to zawsze wyjątkowa i wzruszająca chwila w kalendarzu naszego internatu. Z tej okazji przedstawiciele młodszych roczników przygotowali miłą niespodziankę w postaci uroczystej akademii dla swoich starszych kolegów.
 
Ważnym punktem uroczystości był program artystyczny połączony z prezentacją multimedialną, przedstawiającą każdego z wychowanków na przestrzeni lat spędzonych w naszej placówce.

Miłym akcentem na zakończenie uroczystości było wręczenie przez panią kierownik naszym absolwentom pamiątkowych dyplomów, płytek ze zdjęciami oraz drobnych upominków. Spotkanie było okazją do miłych wspomnień i refleksji oraz czasem pożegnania.

Z naszej strony życzymy wszystkim zdania egzaminów oraz powodzenia na ścieżkach dalszej drogi edukacyjnej, zawodowej oraz prywatnej.
 
Zespół Wychowawczy Internatu
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.