Internacki „1 z 10” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

27 maja, po dłuższej przerwie, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka, w internacie rozegraliśmy kolejny turniej „1 z 10". Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż organizatorem tej edycji była Młodzieżowa Rada Internatu z jej przewodniczącym na czele.
 

Udział w zawodach wzięły panie z aktualnie przebywającego w internacie kursu oraz jego stałe mieszkanki. Dziesiątkę uzupełnił sam przewodniczący MRI.

Tym turniejem chcieliśmy pogłębić integrację pomiędzy stałymi a kursowymi mieszkańcami naszej placówki. Atmosfera podczas zabawy była bardzo otwarta aczkolwiek napięcie jej towarzyszące, w związku z możliwością zdobycia głównej nagrody, miało wiele wspólnego z czysto sportową rywalizacją.

Ostatecznie wygrała przedstawicielka kursu, a wszystkie finalistki zostały nagrodzone tabliczkami czekolady.

W tym miejscu, chciałbym bardzo podziękować przewodniczącemu Adamowi, który tę zabawę zainicjował i wspomógł mnie skutecznie w jej przeprowadzeniu. Mam nadzieję, że zaangażowanie MRI w turnieju „1 z 10" stanie się, w przyszłości, tradycją.
 

Autor notki: Arkadiusz Siwek
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.