Internacki Turniej Tenisa Stołowego

Tenis stołowy od lat cieszy się w naszym Internacie wielką popularnością. Ale tym razem osób chętnych na udział w zawodach przerosła nasze oczekiwania.
 
 
Zgłosiło się 16 wychowanków  (większość  kursów CKZ-tu). Rozgrywki były rozgrywane systemem pucharowym. Poziom zawodów  był wysoki i trudno było wskazać na początku faworyta.
 
Po zaciętym meczu finałowym zwycięzcą został Dawid Lorenc na drugim miejscu uplasował się Jakub Krecak, podium zamknął Kacper Wołoszka. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział A zwycięzcy gratulujemy!
 
Organizatorami byli p. Marcin Horbatowski oraz p.Andrzej Korsak. Swoją obecnością zaszczycił nas również p.Marcin Zarzycki,który czuwał aby rozgrywki były prowadzone fair play za co serdecznie dziękujemy.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.