Dzień Walki Depresją w internacie

Zajęcia profilaktyczne w naszym Internacie prowadzone są cyklicznie. Tym razem spotkanie dotyczyło bardzo ważnego problemu jakim jest depresja.
 
 
Na tą chorobę cierpi bardzo duża ilość ludzi, a co bardziej jest niepokojące, że co roku liczba chorych drastycznie rośnie. Niezależnie od wieku, płci czy statusu społecznego na depresję może zachorować każdy.
 
Dzień 23.02 jest datą kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją. Z tej okazji postanowiliśmy wyemitować film pt. "Depresja? Masz wpływ!". Po jego zakończeniu była również krótka pogadanka, oraz podzielenie się spostrzeżeniami. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom młodzież będzie miała większą na temat tej podstepnej choroby jaka jest depresja.
 
 
Organizatorami byli p. Izabela Janiszewska oraz p. Marcin Horbatowski.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.