Akcja Filmoteka Szkolna zakończona!

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 201t oraz 202t brali udział w ogólnopolskim programie Filmoteka Szkolna.
Jako koordynatorka akcji cieszę się, że mogłam uczestniczyć wspólnie młodzieżą w różnorodnych działaniach, m.in. warsztatach filmoznawczych, w trakcie których uczyliśmy się świadomego i krytycznego obcowania ze sztuką filmową, a także rozpoznawania środków i instrumentów formalnych, którymi posługuje się film, poznaliśmy także wybitnych przedstawicieli polskiej kinematografii. Ale udział w projekcie to nie tylko szkolenia. Baza filmowa Filmoteki Szkolnej jest niezwykle różnorodna, co pozwoliło urozmaicić nasze lekcje, na których oglądaliśmy głównie filmy dokumentalne, niosące ciekawe, często trudne i skomplikowane treści, dotykające różnych problemów społecznych, pytające o miejsce jednostki w systemie.

Program Filmoteka Szkolna właśnie dobiegł końca, każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie udziału w projekcie, które będzie można odebrać po powrocie do szkoły.

Dziękuję uczniom za udział oraz pracę w obszarze edukacji filmowej i życzę dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym 2020/2021.
 
Koordynator akcji – Izabela Lachowicz
 
Uczniowie biorący udział w projekcie:

Dominika Pawlak
Natalia Musiatowicz
Ewa Pacholczyk
Wiktoria Jeziorska
Julia Galant
Jakub Sroka
Dawid Jędras
Marcel Jodłowski
Eryk Laszczak
Mateusz Kulpa
Jakub Białowąs
Jakub Karczmarz
Michał Trzaskawka
Patryk Majewicz
Kacper Świderski
Maciej Senyszyn
Nikodem Skupiński
Andrzej Rykała
 
Zaświadczenie o udziale w Filmotece - kliknij TUTAJ

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.