Różowy październik - miesiąc walki z rakiem piersi

W ramach działań profilaktycznych w dniu 06.10.2020 r. odbyło się spotkanie mieszkanek internatu z pracownikami Oddziału Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Spotkanie miało charakter zajęć informacyjno-warsztatowych na temat profilaktyki raka piersi. Wychowanki zapoznały się z filmowym instruktarzem samobadania piersi oraz miały możliwość poznania niepożądanych zmian na specjalnych modelach. Instruktorki zwróciły także uwagę na rolę zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej w profilaktyce chorób nowotworowych. Prelekcja miała również na celu wzbudzenie świadomości u młodych kobiet, że każdy z nas odpowiada za własne zdrowie.

Spotkanie odbyło się przy pełnym zachowaniu obostrzeń obowiązujących w dobie COVID-19
 
 
Organizatorzy:
Internacki Zespół ds. Profilaktyki
Izabela Janiszewska, Izabela Basińska.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.