„Rundka zapoznawcza” przy użyciu kart metaforycznych OH

Kolejna grupa uczestników kursów zawodowych CKZ przybyła do naszego internatu. W celu integracji oraz nawiązania nowych relacji interpersonalnych przeprowadzone zostały zajęcia zapoznawcze z nowymi uczestnikami z wykorzystaniem kart metaforycznych OH.

Wykorzystane karty pomogły wychowankom na przełamanie pierwszych lodów i dały możliwość swobodnej wypowiedzi na forum grupy. Pozwoliły bardziej zaangażować młodzież nie tylko we własną wypowiedź, ale także w wysłuchanie i zapamiętanie wypowiedzi innych uczestników.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia wpłyną pozytywnie na relacje w grupie.
 
Zajęcia zostały przeprowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
 
 
I. Janiszewska oraz K. Kubiś
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.