Spotkajmy się w teatrze on-line!

W najbliższy czwartek, tj. 10 grudnia o godzinie 19 odbędzie się internetowa premiera spektaklu pt. „Świecie nasz". Musical wyreżyserowany przez p. Artura Barcisia jest pewnego rodzaju hołdem złożonym Markowi Grechucie, którego piosenki to przede wszystkim piękna poezja.
 
 
Grechuta śpiewał Gałczyńskiego, Mickiewicza, sam też był świetnym poetą. Jak twierdzi reżyser „dobra poezja jest uniwersalna i dotyczy kondycji człowieka – kondycji moralnej, kondycji świata – to w tym czasie te piosenki okazały się szczególnie aktualne. Wiele fragmentów wydaje się napisanych na ten czas, który teraz mamy."
 
Spektakl będzie można zobaczyć na kanale Teatru Osterwy w serwisie YouTube
Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia.
 
Izabela Lachowicz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.