Złudny świat Instagrama w Kinie 60 Krzeseł

Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, który nie tylko pozwala śledzić poczynania naszych znajomych i publikować ciekawe fotki, ale również daje nam możliwość oglądanie tego, co robią nasi ulubieni artyści – aktorzy, youtuberzy, czy muzycy.

Na Instagramie możemy oglądać piękne widoki, pyszne jedzenie i wymarzone figury, wzdychając po cichu do tego, czego nigdy nie będziemy mieć. Jak bardzo złudna jest to rzeczywistość, przekonali się o tym wychowankowie naszego internatu podczas oglądania filmu pt. „Sweat" w Kinie 60 Krzeseł.

Film ukazuje trzy dni z życia Sylwii, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata Instagrama.
 
Film zdobył 8 nagród, w tym dla najlepszego reżysera, na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Organizatorem wyjścia była p. Izabela Lachowicz.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.