Internackie zakończenie roku szkolnego 2020/2021 r . – wspólne grillowanie wsparte pogadanką pt.: „Wakacje bez zagrożeń”.

W dniu 24 czerwca 2021 r. na terenie naszej placówki odbyło się wspólne grillowanie wychowawców i pozostałych w internacie wychowanków wieńczące internacki rok szkolny 2020/2021.
 
Czas na upieczenie kiełbasek wykorzystaliśmy na przeprowadzenie pogadanki z wychowankami na temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Ostrzegliśmy młodzież przed konsekwencjami nieprzemyślanej wakacyjnej brawury i ulegania namową do zażywania alkoholu i środków psychoaktywnych.
 
Zwróciliśmy także uwagę młodych ludzi na zasadę ograniczonego zaufania podczas zawierania nowych znajomości. Pogadanka podparta była informacjami prezentowanymi na tegorocznej gorzowskiej IX Konferencji Młodzieży.
 
Podczas grillowania nie zabrakło dobrego humoru, śmiechu i wspomnień z minionego roku.
 
Organizatorzy: Izabela Basińska, Marcin Horbatowski, Andrzej Korsak.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.