Akcja „Integracja” w internacie

14 września w naszym internacie miała miejsce uroczystość przyjęcia w szeregi społeczności internackiej nowych mieszkańców – potocznie zwana „Otrzęsinami". Otrzęsiny miały charakter m.in. sportowy i zorganizowane zostały przed naszą placówką na świeżym powietrzu. Brały w niej udział trzy grupy, w tym uczestnicy kursów zawodowych.

Nowi wychowankowie musieli zmierzyć się z wcale nie łatwymi konkurencjami żeby udowodnić, że zaaklimatyzowali się w naszej placówce oraz poznali tradycje internatu. „Nowicjusze" musieli wykazać się zdolnościami artystycznymi, sprawnością fizyczną oraz pomysłowością m.in. w takich konkurencjach jak: rysowanie portretu wychowawcy, kręcenie hula hop czy ułożenie z rozsypanki wyrazów historyjki, której tematem było wytłumaczenie się wychowawcy ze spóźnienia na naukę własną. Sprawdziliśmy również spostrzegawczość i wiedzę naszych wychowanków ze znajomości „topografii" budynku.
Na koniec każda z drużyn dostała do rozwiązania krzyżówkę. Hasłem krzyżówki było miejsce w którym ukryty został „Skarb", czyli główna nagroda. Ta grupa, która najszybciej rozwiązała krzyżówkę i jako pierwsza dotarła do miejsca ukrycia skarbu wygrała vouchery do kina na dowolnie wybrany przez siebie seans. Bezkonkurencyjna okazała się grupa p. Agnieszki Hruszowiec i p. Katarzyny Kubiś.
Zakończeniem tegorocznych Otrzęsin był wspólny grill.
 
Organizacja:
I.Janiszewska
K.Kubiś
M.Horbatowski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.