Internat wziął udział w akcji Sprzątanie Świata 2021

W piątek 17 września, Fundacja Nasza Ziemia po raz kolejny rozpoczęła trzydniową akcję „Sprzątanie Świata- Polska 2021".
 
„Myślę, więc nie śmiecę" to hasło tegorocznej edycji, a jej celem było podejmowanie działań dzięki, którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami. W akcji Sprzątanie świata – Polska nie chodzi bowiem o to, by sprzątać, ale o to by nie śmieci oraz poprawnie segregować odpady.
 
21 września wychowankowie naszego internatu aktywnie uczestniczyli w Akcji Sprzątanie Świata. Teren wokół internatu, warsztatów szkolnych, dziedziniec szkoły, parking oraz teren przy ogródkach działkowych to rejony, które posprzątała nasza młodzież.
 
Mamy nadzieję, że Akcja Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.
 
 
Organizatorzy:
A.Hruszowiec
I.Janiszewska
I.Lachowicz
K.Kubiś
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.