Kalambury internackie

Kalambury to popularna gra towarzyska. Proste zasady, interakcja i duża dawka humoru sprawiają, że kalambury sprawdzają się jako doskonała zabawa integracyjna. Są też sposobem na przełamywanie własnej nieśmiałości i niechęci do występów publicznych.

05 października nasza młodzież wzięła chętnie udział w kalamburach internackich. Uczestnicy bawili się w sześciu zespołach dwu i trzyosobowych, mierząc się z różnorodnymi hasłami z kategorii „powiedzenia i przysłowia polskie".

W zmaganiach z hasłami i zaciekłej rywalizacji niezwyciężona okazała się grupa dziewcząt w składzie: Kornelia Blatkiewicz i Oliwia Wiśniewska. Zwycięska drużyna nagrodzona została słodkim upominkiem.
 
Zajęcia zorganizowali wychowawcy: p. Izabela Lachowicz i p. Marcin Horbatowski.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.