Spotkanie przedstawicieli MRI z panią kierownik placówki

W dniu 12.10.2021r. odbyło się spotkanie nowych przedstawicieli Młodzieżowej Rady Internatu z panią Kierownik placówki oraz panią Intendent, a także opiekunem MRI.

W pierwszych słowach pani Kierownik serdecznie pogratulowała zwycięstwa nowym samorządowcom.

Po przedstawieniu się i wspólnym zapoznaniu przedstawiciele MRI omówili plan pracy na rok szkolny 2021/2022 oraz swoje propozycje działań i pomysły na ulepszenie funkcjonowania placówki.

Należy stwierdzić, iż wychowankowie naszego internatu są bardzo kreatywni, bowiem pomysłów im nie brakowało. Cieszy również fakt, iż działania z lat ubiegłych zyskały po raz kolejny aprobatę i z pewnością zostały uwzględnione w tegorocznym planie pracy.

Młodzież mogła poczuć również, że ich sprawy są ważne, gdyż zaproszenie na spotkanie przyjęła zarówno pani kierownik, która nigdy nie odmawia współpracy z młodzieżą, jaki i pani Intendent, która przedstawiła sposób tworzenia jadłospisu oraz odpowiedziała na nurtujące pytania wychowanków.

W imieniu pani Kierownik i opiekuna MRI życzymy internackim samorządowcom ciekawych pomysłów i owocnej pracy w nowym roku szkolnym.
 
 
Opiekun MRI
I.Janiszewska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.