Jogi

yogi3W związku z tym, że Gibon nasz podopieczny ze schroniska znalazł nowy dom, wychowankowie naszego internatu zainicjowali nową adopcję psa.
W tym celu udaliśmy się do gorzowskiego schroniska i wybraliśmy nowego czworonożnego pupila. Jest nim 3 - letni mieszaniec o imieniu Jogi.
Jogi to młody pies z niekończącym się zapasem energii. Jak na młodego przystało psa uwielbia wszelką zabawę – aportowanie czy szaleństwa w wodzie są koniecznością na każdym spacerze. Jest również dużym pieszczochem. Potrzebuje miłości i stałego kontaktu z człowiekiem, dlatego źle znosi rozłąkę. Mamy nadzieję, że Jogi szybko znajdzie nowy domu, a nowemu właścicielowi za poczucie bezpieczeństwa i troskę z pewnością odwdzięczy się swoim psim sercem.
yogi1
Czym jest wirtualna adopcja?
Wirtualna adopcja daje możliwość opiekowania się wybranym zwierzęciem "na odległość". Jest bardzo "wygodną" formą pomocy - pozwala bowiem na zaopiekowanie się wybranym zwierzęciem, w momencie, gdy ktoś bardzo pragnie pomóc albo mieć własnego zwierzaka, a nie może (z różnych względów) przygarnąć psa czy kota do swojego domu.
Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę "na odległość". Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku, wychodzić z nim na spacery, bawić się, a przede wszystkim starać się znaleźć mu prawdziwy
dom.
yogi2
Wolontariusze, którzy uczestniczyli w wyborze psa: Cezary Gołębiowski i Bartosz Kiewro.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.