Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsbgorzow/domains/zsbgorzow.pl/public_html/zsb/images/joomgallery/originals/galeria_internatu_4/kresy_103
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_internatu_4/kresy_103 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//joomgallery/originals/galeria_internatu_4/kresy_103

Lwów i zabytki Kresów południowo - wschodnich

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów joomgallery/originals/galeria_internatu_4/kresy_103 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

jagiello 3W dniu 6 listopada 2013 r. wychowankowie naszego Internatu wspólnie z p. Izabelą Janiszewską uczestniczyli w otwarciu wystawy malarstwa gorzowskiego artysty p. Augustyna Jagiełły pt. „Lwów i zabytki Kresów południowo-wschodnich". Wystawa miała miejsce w Klubie Kultury Jedynka.
Podczas swojej wystawy indywidualnej autor zaprezentował blisko 20 prac - barwne wielotematyczne obrazy olejne przedstawiały zabytki Kresów południowo – wschodnich.
W miłej i kameralnej atmosferze artysta mógł porozmawiać z każdym przybyłym na spotkanie gościem, a także opowiedzieć mu o swoich obrazach czy ich powstawaniu.

{gallery}/joomgallery/originals/galeria_internatu_4/kresy_103{/gallery}

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.