Międzyinternacki Turniej Wiedzy o Gorzowie

gorzow3W ostatni dzień marca młodzież naszego internatu, pod opieką p. Izabeli Lachowicz, wybrała się do internatu II LO na Międzyinternacki Turniej Wiedzy o Gorzowie. Nasi reprezentanci w składzie: Agnieszka Białek, Anna Czechowska, Mateusz Mączyński i Marek Tomczak musieli zmierzyć się z różnymi ciekawymi konkurencjami. Między innymi rozwiązać krzyżówkę, kalambury związane z miejscem Gorzowa oraz przedstawić przygotowane wcześniej wypracowanie pt. " Mój najbardziej pamiętny spacer po Gorzowie.
Mimo starań nasza drużyna zajęła czwarte miejsce. Nikogo to jednak nie zasmuciło. Nasi wychowankowie zdobyli mnóstwo nowych informacji na temat Gorzowa i poznali rówieśników z zaprzyjaźnionych internatów. Miłym pocieszeniem był też dyplom i słodka niespodzianka.

gorzow1

gorzow2

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.