Obchody Dnia Chłopaka w Internacie

DSC 000130 września społeczność naszego internatu świętowała obchody „Dnia Chłopaka".

Dziewczęta postanowiły sprawdzić jak nasi panowie poradzą sobie w typowo kobiecym świecie. Zabawę rozpoczęły konkurencje rodem z „babskiego" świata. Chłopcy musieli m.in. wykonać profesjonalny makijaż oraz pomalować paznokcie, odnaleźć w damskiej torebce wskazane przedmioty oraz nałożyć rajstopy - tak aby nie poszło w nich „oczko". Panowie musieli również wykazać się umiejętnościami krawieckim i przyszyć guzik co wbrew pozorom okazało się nie lada wyzwaniem. Nie obyło się również bez łez przy krojeniu cebuli.
Animuszu dodawały uczestnikom prowadzące imprezę - Joanna Bokota, Samanta Szarej, Agnieszka Jurdeczka i Iza Woźnicka oraz zgromadzona licznie publika.
Zadbano także o drobne upominki dla wszystkich naszych panów. Każdy z nich otrzymał słodką niespodziankę i długopis z wyjątkową dedykacją.
Uśmiechy i dobry nastrój towarzyszyły wszystkim obecnym, a nasi panowie udowodnili, że na miano SUPER CHŁOPAKA zasłużyli - guzik przyszyją, obiad ugotują, w makijażu doradzą... bo INTERNAT TO PRAWDZIWA SZKOŁA ŻYCIA!

 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.