Zbiórka żywności dla bezdomnych psiaków

DSC03238Zbiórka żywności dla bezdomnych psiaków ze schroniska „Azorki" dobiegła końca! Zebraliśmy 58 kg suchej karmy, kilka kołder, smycz i szczotkę.

W środę zawieźliśmy zebraną karmę do schroniska, a przy okazji dwiedziliśmy naszego wirtualnie adoptowanego „Gibona". Pieski długo okazywały radość z naszego przybycia głośnym szczekaniem, a nasza młodzież chciała przywitać się z niemalże każdym czworonogiem.
Wizyta w schronisku wywołała u niektórych z nas silne emocje, a nawet łzy. Niestety, nie możemy pomóc wszystkim zwierzętom, ale mamy nadzieję, że chociaż kilka z nich znajdzie ciepły dom przed nadchodzącą zimą.
Zachęcamy wszystkich bardzo gorąco do odwiedzenia schroniska! Może zdecydujecie się, tak jak my, na wirtualną adopcję, a kto wie, może znajdziecie tam wspaniałego kompana długich spacerów i przyjaciela, który zawsze będzie czekał na Wasz powrót do domu.
Nad przebiegiem zbiórki i wyjazdem do schroniska czuwali wychowawcy:
Agnieszka Kulesza, Izabela Janiszewska, Irmina Wieczorek i Agnieszka Hruszowiec.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.