Andrzejkowy wieczór wróżb w internacie

DSC03243Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i... wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość.

Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. Andrzejki są okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.
Wieczór andrzejkowy to również wspaniały moment, aby spotkać się w gronie przyjaciół, gdyż zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać, jaka przyszłość ich czeka w uczuciach, zdrowiu i pracy.
I tak oto w dniu 26.11.2014r. odbyła się w naszym internacie długo wyczekiwana zabawa.
By tradycji stało się zadość zawitały do nas cyganki i wróżki aby przepowiadać przyszłości z kart...(oczywiście z „przymrużeniem oka"). Każdy mógł poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom ze spodeczków, lania wosku czy skórki jabłka. Można było również poznać imię przyszłej sympatii nakłuwając szpilką papierowe serce.
Młodzież z ochotą i zaciekawieniem poznawała przyszłe losy swojego życia osobistego i zawodowego jednocześnie świetnie sie przy tym bawiąc.
Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?....

Życzymy wszystkim spełnienia miłych przepowiedni!!!
Zespół Wychowawczy

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.