Wiosenny Turniej Gier Słownych

W ramach obchodów Dnia Wiosny wychowankowie naszego internatu wzięli udział w przygotowanym przez wychowawców Wiosennym Turnieju Gier Słownych. Uczestnicy w trzyosobowych zespołach zmagali się z wieloma ciekawymi łamigłówkami.

Odgadywali przysłowia, rozwiązywali krzyżówkę, a wśród podanych zdań odnajdywali ukryte nazwy roślin. Zabawie towarzyszyła wesoła atmosfera, ale również dało się wyczuć ducha rywalizacji, gdyż każdemu zespołowi zależało na zdobyciu głównej nagrody, którą był słodki
upominek i voucher uprawniający do jednorazowego zwolnienia z nauki własnej.
W rywalizacji zwyciężyła drużyna w składzie:
- Michał Jachółkowski,
- Michał Trocka,
- Dominik Komo - Libio.
Organizatorami turnieju były: p. Izabela Janiszewska i p. Izabela Lachowicz

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.