Wewnątrz internacki Turniej Piłki Nożnej Halowej

W dniu 16.04.2015 odbył się Wewnątrzinternacki Turniej Piłki Nożnej Halowej. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z 3 zawodników + bramkarz. Spotkanie rozgrywane było w systemie "każdy z każdym".
O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Najlepsza okazała się drużyna w składzie: Kutryb Damian, Stelmach Mateusz, Borowski Michał oraz Ciężki Filip. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.
Za przebieg i organizację odpowiedzialni byli p. Marcin Horbatowski oraz p. Izabela Janiszewska a sędziował p. Marcin Zarzycki.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.