Dzień Dziecka w internacie

Z okazji obchodów Dnia Dziecka wychowawcy: p. Izabela Lachowicz, p. Izabela Janiszewska i p. Marcin Horbatowski przygotowali Międzygrupowy Turniej Bajkowy.
Turniej wypełniony był wieloma konkurencjami. Wychowankowie mieli okazję popisać się znajomością bajek, odgadnąć hasło kalamburów, narysować bajkową postać, a także z rozsypanki wyrazów ułożyć ciekawą i śmieszną historię. W konkurencji kręcenia hula – hop niepokonane były dziewczęta, które ex aequo z grupą pierwszaków zajęły pierwsze miejsce. Na koniec każda z grup miała za zadanie rozwiązać krzyżówkę. Jej hasło wskazało miejsce ukrycia skarbu, do którego najszybciej dotarli chłopcy. Skarbem było świeże, pachnące ciasto.
Miłym zakończeniem Dnia Dziecka była przygotowana przez wychowawców dyskoteka

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.