Dzień Chłopaka

„Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus ". Dzień Chłopaka stał się dobrą okazją oraz pretekstem do zadania kłamu owej tezie. Aby porozumienia międzyplanetarnego stało się zadość, dziewczęta zorganizowały niespodziankę męskiej części społeczności internackiej.
W ramach próby przybliżenia kobiecego świata i zaznajomienia się z naszymi codziennymi przeciwnościami losu, chłopcy poddani zostali próbie malowania paznokci, wykonywania makijażu, ubierania rajstop, przyszywania guzika oraz wkładania biustonosza. Atrybuty kobiecości okazały się nie lada wyzwaniem dla prawdziwych mężczyzn, jednak w ostatecznym rozrachunku możemy śmiało stwierdzić, że poradzili sobie doskonale ze wszystkimi zadaniami. W nagrodę czekał na wszystkich słodki poczęstunek oraz sesja zdjęciowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkim chłopakom - tym młodszym oraz trochę starszym - życzymy wszystkiego najlepszego oraz odrobiny wyrozumiałości i szczypty cierpliwości podczas oczekiwania na nas przy drzwiach łazienki ;-)
 
 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.