Otrzęsiny internackie

 
20. października 2015 r. w Internacie Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych miało miejsce przyjęcie w szeregi społeczności internackiej nowoprzybyłych wychowanków. Impreza ta, zwana popularnie „Otrzęsinami", przebiegała w tym roku pod hasłem „Na sportowo".
 
Pierwszaki, aby stać się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu musiały stawić czoło wielu ciekawym konkurencjom sportowym. Rydwany ognia, przeciąganie liny, kapki, ufo to jedne z wielu konkurencji, z którymi zmierzyły się nasze „kociaki".
W czasie całej imprezy panowała luźna atmosfera, z dużą dozą humoru. Młodzież była bardzo zaangażowana w całe przedsięwzięcie, co było bardzo dużą nagrodą dla organizatorów tej imprezy.
Miłym zakończeniem dnia była wspólna dyskoteka.
Nad przebiegiem zabawy czuwało zacne JURY oraz wychowawcy p. Izabela Janiszewska, p. Izabela Lachowicz i p. Marcin Horbatowski.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.