Ruszamy z akcją „Listy do Świętego Mikołaja”

Stało się już tradycją, że Zespół Wychowawczy Internatu rokrocznie, przed świętami Bożego Narodzenia, inicjuje akcję charytatywną na rzecz dzieci. W tym roku ponownie objęliśmy pomocą podopiecznych jednej z gorzowskich placówek opiekuńczych.

Czytaj więcej...

Wyjście do teatru

24 listopada wychowankowie naszego internatu, pod opieką wychowawców, udali się do gorzowskiego teatru im. Juliusza Osterwy na spektakl pt. „ 1980 – Ty", grany w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Czytaj więcej...

18 listopada odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Jest to jedyna tego rodzaju interdyscyplinarna inicjatywa edukacyjna o zasięgu ogólnopolskim, której celem jest popularyzacja wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych wiedzy o kulturze filmowej oraz nauk o komunikowaniu.

Czytaj więcej...

Wielka Paka dla Zwierzaka – zakończenie akcji

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt mieszkańcy naszego internatu postanowili zebrać fundusze na zakup karmy dla podopiecznych gorzowskiego schroniska „Azorki".

Czytaj więcej...

Profilaktyka to podstawa - październik miesiącem walki z rakiem piersi

W ramach działań profilaktycznych prowadzonych w Internacie po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie z pracownikami Oddziału Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.