Podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

boy-holding-gold-trophy-40842016 czerwca 2016 roku w II LO przy ulicy Przemysłowej, odbyło się uroczyste podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.

Czytaj więcej...

Bieg o Puchar Dyrektora ZSBiS

run gif4 czerwca 2016 roku odbył się tradycyjnie, w ramach obchodów Szkolnego Dnia Sportu, bieg sztafetowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych.

Czytaj więcej...

Sukcesy strzelców

DSC 0005W Zespole Szkół Ekonomicznych odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnej Ligii Strzeleckiej oraz Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Udział w niej wzięli: dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych Tadeusz Najdora oraz opiekun strzelców Jerzy Antczak.

Czytaj więcej...

Dariusz Maciejewski Super Absolwentem „Budowlanki”

DSC0919626 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych odbył się plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca ZSBiS.

Czytaj więcej...

Historyczne zwycięstwo ZSBiS w unihokeju!

 
images 112 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 odbył się finał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju.

Czytaj więcej...

Lubuska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców

DSC09120W poniedziałek 21 marca 2016 odbył się rejonowy turniej o awans do półfinałów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców.

Czytaj więcej...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.