Ruszamy z akcją „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Święta Bożego Narodzenia to magiczny, niezwykły i niezapomnianym czas. Cieszymy się z narodzin Jezusa w naszych sercach, odwiedzamy najbliższych, przekazujemy sobie miłość i szacunek oraz roztaczamy wokół siebie aurę dobra.
 
Oprócz tego jednak, wszyscy doskonale wiemy, że to również i czas prezentów, obdarowywania i dostawania tego, o czym tylko marzymy.
 
Ale musimy również pamiętać o tych, których nie stać na spełnienie marzeń swoich pociech.
W związku z powyższym postanowiliśmy wesprzeć Mikołaja i zrobić miłą niespodziankę dzieciom z Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Akcja „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM" ma na celu spełnianie prawdziwych marzeń dzieci poprzez przygotowanie dla wybranej pociechy paczki.

Każde z dzieci miało za zadanie narysowanie lub napisanie krótkiego listu i opisanie w nim swoich marzeń. Dla niektórych maluchów był to ogromnym wysiłek. Niektóre listy okazały się małymi dziełami sztuki, a ich autorzy wykazali się prawdziwym talentem plastycznym. Ich marzenia są często proste i niezwykle szczere. Jedni marzą o butach, inni o kredkach. Są też prośby, które trudno spełnić – normalny dom.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji i przygotowanie paczki dla wybranego dziecka. Poniżej zamieszczamy listy z marzeniami dzieci.
 
Grześ lat 8
Drogi Mikołaju!!!
„Mam na imię Grzegorz. Lat 8. Bardzo bym chciał dostać telefon dotykowy, nowe buty zimowe (rozmiar 33), zdalnie sterowany helikopter taki z zestawem wojskowym lub samochód z pilotem. A najbardziej to mieć normalny dom, gdzie będzie ciepło rodzinne i spokój".

Krystian lat 2
„Marzy o kredkach, plastelinie i samochodzie policyjnym".
 
Adrian lat 3
„Pod choinką chciałby znaleźć nowe kredki, samochód – wóz strażacki oraz puzzle z motywem samochodu".
Osoba, która chciałaby zostać Świętym Mikołajem i przygotować podarunek dla wybranego dziecka prosimy o kontakt przez FB lub osobisty z koordynatorami akcji p. Agnieszką Kuleszą lub p. Izabelą Janiszewską.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.