Program "Młodzież a wartości" w internacie

W ubiegłym tygodniu, 9 listopada, rozpoczęliśmy w Internacie ZSBiS, realizację cyklicznych spotkań z wychowankami, których celem jest realizacja programu wychowawczego pod tytułem „Młodzież a wartości".

Polegał on będzie na oglądaniu filmów, które niosą ze sobą przesłanie dotyczące jakiejś uniwersalnej wartości: wolności, sprawiedliwości, prawdy, dobra, miłości... .
Po projekcji będzie możliwa krótka dyskusja lub rozdanie oglądającym ankiet związanych z głównym przesłaniem odnoszącym się do danej wartości. Pierwszy film pt. „Cristiada" traktował o wolności. Całość naszych cyklicznych spotkań ma na celu uwrażliwienie młodzieży, że wartości powinny stanowić o fundamencie naszego życia. Powinny być podstawą każdego systemu, programu czy pojedynczego działania każdego z nas.
 
Zapraszamy serdecznie do udziału w projekcjach i dyskusjach po nich!
 
Pomysł i realizacja projektu, Arkadiusz Siwek.
 
 

W ubiegłym tygodniu, 9.listopada, rozpoczęliśmy, w Internacie ZSBiS, realizację cyklicznych spotkań z wychowankami, których celem jest realizacja programu wychowawczego pod tytułem „Młodzież a wartości”. Polegał on będzie na oglądaniu filmów, które niosą ze sobą przesłanie dotyczące jakiejś uniwersalnej wartości: wolności, sprawiedliwości, prawdy, dobra, miłości... .

Po projekcji będzie możliwa krótka dyskusja lub rozdanie ogląda-jącym ankiet związanych z głównym przesłaniem odnoszącym się do danej wartości. Pierwszy film pt. „Cristiada” traktował o wol-ności. Całość naszych cyklicznych spot-kań ma na celu uwrażliwienie młodzieży, że wartości powinny stanowić o fundamencie naszego życia. Powinny być podstawą każdego systemu, programu czy pojedynczego działania każdego z nas.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.