Zapraszamy do wsparcia akcji ”Oddaj pluszaka dla dzieciaka!"

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku!
 
Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.
W związku ze zbliżającym się Dniem Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada wychowankowie naszego internatu postanowili przygotować miłą niespodziankę dla dzieci z Ośrodka Interwencji Kryzysowej i zebrać pluszowe misie. Akcja pod hasłem "Oddaj pluszaka dla dzieciaka" ruszyła!!!
Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć naszą akcję prosimy o przynoszenie maskotek do internatu. Zbiórka potrwa do 20.11.2017.
Dziękujemy!!!
Nad przebiegiem akcji czuwają p. I. Janiszewska i A. Kulesza
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.